Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Впровадження медичної реформи на Прикарпатті обговорили на колегії ОДА

Про хід реалізації в області Національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» на засіданні колегії облдержадміністрації розповів сьогодні заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

Зокрема, він окреслив мету, основні завдання, етапи та проблеми медреформи. Посадовець зазначив, що наразів електронній системі охорони здоров’я зареєстровано 205 закладів, що складає 98% від загальної кількості закладів, які надають первинну медичну допомогу населенню області. Всього укладено 23306 декларацій про вибір лікаря пацієнтами,що становить  2 %  від чисельності населення області. «Найбільше укладено декларацій закладами  Богородчанського, Надвірнянського районів, міст Коломиї  та  Івано-Франківська», – поінформував  Ігор Пасічняк.

«Нещодавно віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко проводив селекторну нараду, присвячену реформуванню медицини в областях, – зауважив голова облдержадміністрації Олег Гончарук. –  Я доручив відповідним структурам звернути увагу на дотримання бюджетного законодавства для своєчасної виплати заробітної плати медичним працівникам комунальних закладів охорони здоров’я області, а також посилення контролю за реформуванням системи охорони здоров’я, зокрема, що стосується первинного рівня та сільської місцевості».

Своєю чергою директор департаменту охорони здоров’я Микола Стовбан поінформував присутніх про темпи підписання декларацій між пацієнтами та лікарями, який спостерігається на Івано-Франківщині. Зокрема, по місту Івано-Франківську такі декларації підписано в обсязі 3%, по місту Коломия – 2 %, по Богородчанському району – 2 %, Снятинському – 1,7 %, Надвірянському району – 1,2 %. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *