Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську відзначили кращі підприємства Надвірнянського району у сфері охорони праці

        02 травня цього року в Івано – Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулись урочистості з нагоди святкування Всесвітнього Дня охорони праці, який щороку відзначають, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 р.

        02 травня цього року в Івано – Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулись урочистості з нагоди святкування Всесвітнього Дня охорони праці, який щороку відзначають, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 р.
       Цього року девіз Всесвітнього Дня охорони праці – “Захищене і здорове покоління”. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.
       На високому рівні були представлені на святкуванні підприємства  Надвірнянського району, які взяли участь в обласному конкурсі “Краще  підприємство  з охорони праці”  і заслужено здобули призові місця, кожен в своїй галузі та номінації.
      Так, перше місце в області у номінації “хімічна, газова та нафтогазовидобувна галузь” отримали НГВУ “Надвірнанафтогаз” ПАТ “Укрнафта”, керівник – Мальчик Олег Васильович; начальник служби охорони праці та пожежної безпеки бізнес-підрозділу Захід – Самелюк Олег Степанович; голова профкому – Діканьов Олександр Миколайович.
      В номінації освіта, культура, соціально – культурна сфера (медицина, освіта, культура та органи державного та місцевого самоврядування (категорія освіта) усі три призові місця отримали :
       – перше місце – Надвірнянський коледж НТУ, директор – Нагорний Ростислав Васильович;  інженер з охорони праці – Гереджук Олександр Миколайович; голова профкому –  Микитин Анатолій Іванович.

  • друге місцеПрикарпатський військовоспортивний ліцей; керівник – Мартинюк Микола Лонгінович; інженер з охорони праці – Свідрук Іван Степанович; голова профкому – Самборський  Петро Васильович.
  • третє місце– Надвірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3, директор – Крицький Ярослав Васильович; інженер з охорони праці – Гаврищук Наталія Михайлівна; голова профкому  –  Іроденко Лариса Марківна.

Вітаємо переможців!
      Бажаємо їм і усім роботодавцям району надалі забезпечувати організацію належних умов праці своїх працівників, особливо молодих спеціалістів, що сприятиме зменшенню випадків виїзду працездатної молоді в інші країни з метою пошуку гідної роботи.
      Закликаємо усі заінтересовані сторони сприяти організації гідних і безпечних умов праці та долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *