Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття меморіальної дошки

 Сьогодні відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції, старшому  розвіднику, 8-го окремого полку спеціального призначення Павлу Ільчуку.

 Сьогодні відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції, старшому  розвіднику, 8-го окремого полку спеціального призначення Павлу Ільчуку.
Пам’ятний знак встановили на фасаді Надвірнянського коледжу автодорожнього відділення де навчався Герой- випускник цього навчального закладу, який загинув 20 липня 2014 року під час мінометного острілу в районі аеропорту Луганська. 
Меморіальну дошку виготовили за кошти колективу та студентів Надвірнянського коледжу.
Участь у відкритті взяли батьки та рідні Павла Ільчука, голова районної державної адміністрації  Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, представники громадської організації Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття та керівник центру допомоги учасникам АТО Володимир Свідрук.
14 листопада 2014 року Павло Ільчук за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету  та територіальної цілісності України, вірність військовій  присязі під час російсько-української війни, нагороджений ордером «За мужність»ІІІступеня (посмертно).
До родини загиблого Героя зі словами подяки за сина та справжнього воїна звернулися представники районної влади, викладачі  навчального закладу.
Честь відкрити пам'ятний знак було надано матері Павла, Марії Степанівні. Пам'ять Героя вшанували хвилиною мовчання, та поклали квіти до меморіальної дошки, а священик помолився за душу загиблого військового та освятив дошку.
До присутніх звернулася мати загиблого, яка розповіла про життєвий шлях Павла та зазначила, що в пам’яті всіх назавжди залишиться світлою та життєрадісною людиною.
«Павло був звичайною людиною, любив життя, багато планував та мріяв. Та коли настав час вирішальний час для країни, він без вагань пішов на війну і віддав своє життя за мирне життя кожного з нас».
Завершилося відкриття пам’ятної дошки виконанням пісні «Плине кача по Тисині» та Державного Гімну України.
 
 
 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *