Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз прозвітував про проведену роботу

  

  
22 лютого голова райдержадміністрації Олександр Кеніз публічно відзвітував перед громадськістю району, депутатами районної ради,керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ району, представниками місцевого самоврядування, членами колегії та громадської ради,представниками організацій роботодавців, професійних спілок та ЗМІ.
Аналізуючи підсумки роботи за рік, Олександр Кеніз зазначив, щовирішення актуальних питань життєдіяльності району основні дії влади зосереджені на організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку району. Особлива увага приділяється питанням належного функціонування соціальної сфери, забезпечення сталої роботи підприємств, установ та організацій району, наповнення бюджетів усіх рівнів, а також  надання допомоги учасникам АТО, енергозбереження, децентралізації, розвитку системи надання адміністративних послуг та підвищення їх якості,  закріплення позитивних тенденцій розвитку.
 Як зазначив голова райдержадміністрації у минулому  році виконання плану соціально-економічного розвитку по ЦРЛ Надвірнянського району становить всього 1 млн. 209 тис. грн. За кошти районного бюджету проведено ремонтні роботи, придбано матеріали, медичне обладнання,  замінено вікна та двері на енергозберігаючі, закуплено комп’ютерну техніку з комплектуючими для ЦРЛ Надвірнянського району.
У рамках децентралізації влади в районі здійснюються заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази галузі освіти. Впродовж  2017 року  функціонує  29  дошкільних  навчальних  закладів,  з  них  5 – навчально-виховних  комплексів, у яких  виховується  2780 дітей.  Організовано  роботу  38 груп для  дітей  дошкільного  віку  при  загальноосвітніх  навчальних  закладах,  якими  охоплено  близько  598 дітей.
У галузі культури проведено ряд культурно-мистецьких заходів, серед яких: фестиваль «Файне Різдво у Надвірній», V-й обласний відкритий фестиваль чоловічих хорових колективів та вокальних ансамблів, присвячений 75-річчю УПА, День Соборності України, День пам´яті Героїв Крут, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ведеться відповідна робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази, зокрема, проведено ремонтів в закладах культури на суму  2 млн. 363   тис. грн.
Що стосується молоді і спорту то у звітному році відділом молоді та спорту райдержадміністрації освоєно 1 445,0 тис. грн. На території району впродовж  2017 року проведено  27 міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань. Серед них найбільш важливий це VI чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, присвячений Дню Конституції України, 2 міжнародні турніри з боксу серед жінок, жінок-молоді та юніорок «Кубок Карпат» та інші.
На Надвірнянщині протягом року встановлено 6 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у  Переріслянській ЗОШ І-ІІІ ст. – загальна сума коштів 645 тис. грн., Черниківській ЗОШ І-ІІ ст. – 740 тис.грн., Фитьківській ЗОШ І-ІІІ – 600 тис.грн.,  Лоївській ЗОШ І-ІІІ ст. – 700 тис. грн., селищі Делятин – 962 тис. грн. та в м. Надвірна  реалізований обласний проект «Встановлення нового синтетичного покриття» загальна вартість 583, 5 тис. грн.,  з них обласний бюджет 150 тис. грн., міський 233, 5 тис. грн., районний 100 тис. грн.
Придбано 4 спортивні майданчики із тренажерним обладнанням у Ланчинську ЗОШ І-ІІ ст. – 50 тис. грн., Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ст.- 50 тис. грн, Добротівський НВК – 30 тис. грн.. та у Верхньомайданську   ЗОШ І-ІІ ст. – 30 тис. грн.
Поінформував керівник району також про соціальні виплати та допомогу учасникам АТО. Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям за 2017 рік в районі отримували– 6692 одержувачі, соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 1489 одержувачів, допомогана догляд за інвалідами І чи II групи внаслідок психічного розладу – 323 одержувачі.
В районі прийнято на 2016-2019 роки Програму підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яка затверджена рішенням районної ради від 18.02.2016 № 122-4/2016. На виконання зазначених у Програмі заходів у 2017 році з районного бюджету було виділено 615,3 тис. грн.  У 2017 році 1 сім’я  загиблого учасника АТО та 2 інвалідів ІІ групи з числа учасників АТО отримали  квартири дві двохкімнатні та одна трьохкімнатна.
У 2017 році направлено на проходження професійного навчання 12 учасників АТО. За трьохсторонніми договорами з державного бюджету надано санаторно-курортні послуги 27 особам з інвалідністю та 24 учасникам бойових дій АТО. 2 учасникам бойових дій АТО надано путівки за рахунок коштів обласного бюджету.
З державного бюджету місцевими бюджетами району у 2017 році отримано трансфертів загального та спеціального фонду 978368,3  тис. грн. В бюджет району додатково надійшло  24209,8 тис. грн. Ріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року (134,4 відсотка), що складає 52852,4 тис. гривень. (затверджений план – 182255,9 тис.грн.).   
На завершення виступу голова РДА окреслив присутнім основні напрямки роботи, над якими влада працюватиме у 2018 році.
«Сподіваюся, що 2018 рік принесе нам впевненість у власних силах і ми спільно зможемо зробити ще більше добрих і корисних справ для мешканців району», – наголосив Олександр Кеніз.
  
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *