Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Діяльність автотранспортного комплексу області у 2017 році

Головне управління статистики інформує. Більше половини вантажних та три чвертіпасажирських перевезень в області виконується автотранспортом.

Головне управління статистики інформує. Більше половини вантажних та три чвертіпасажирських перевезень в області виконується автотранспортом.
У 2017 році  автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями)  на  комерційній  основі  замовникам доставлено  9,1 млн.т  вантажів  та  виконано  транспортну роботу в обсязі 1184,7 млн.ткм. У  порівнянні  з  2016 роком  обсяги  вантажних  автоперевезень  збільшилися  в 1,5 раза. Із загального їх обсягу 87,7% припало на підприємства-юридичні особи. За обсягами вантажних перевезень автотранспортом за 2017 рік область посіла 7 місце серед регіонів України.
Найбільша частка вантажних автоперевезень здійснювалась перевізниками міст Івано-Франківська (21,8%) і Калуша (10%), Косівського (33,6%), Калуського (14,5%) та Долинського (6,3%) районів. Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали камінь, пісок, гравій, глина, торф та інша продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, деревина та вироби з деревини, зернові вантажі.
Послугами автомобільного транспорту(з урахуваннямперевезень транспортом фізичних осіб-підприємців) у 2017 році скористались 63,5 млн. пасажирів,  або  на  11,8%  більше,  ніж у 2016 році. Обсяг виконаної пасажирської роботи збільшився на 26,7% і склав 1178,9 млн.пас.км.      За обсягами пасажирських перевезень область посіла 15 місце серед регіонів України.
Найбільша частка пасажирських перевезень, припала на автоперевізників міст Івано-Франківська (43,7%), Калуша (8,4%), Коломиї (7%), Коломийського (5,9%), Надвірнянського (5,6%), Богородчанського (5,4%) та Долинського (4,8%) районів.
Майже 65% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, транспортом яких перевезено понад 41 млн. пасажирів. Пасажирські перевезення у м.Яремче, Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Надвірнянському та Тисменицькому районах здійснювалися тільки транспортом фізичних осіб-підприємців.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *