Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Кожній дитині – щаслива родина!

 Кожна дитина повинна виховуватись у родині, відчувати любов, турботу близьких людей, розуміти, що вона потрібна.

 Кожна дитина повинна виховуватись у родині, відчувати любов, турботу близьких людей, розуміти, що вона потрібна.

З метою попередження соціального сирітства службами у справах дітей  забезпечено раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та внесення інформації про них в Єдину інформаційно – аналітичну систему «Діти».

Зокрема, станом на першого квітня цього року на обліку служб у справах дітей перебувало 1367 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 390 дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

Упродовж першого кварталу в сім’ї громадян влаштовано:  під опіку, піклування – 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; в прийомні сім’ї – 4 дитини; усиновлено громадянами України – 5 дітей; усиновлено одним із подружжя – 5 дітей.

Загалом в області під опікою/піклуванням перебувають 1068 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, функціонують 86 прийомних сімей, куди влаштовано 135 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 10 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), в яких виховуються 58 дітей. 

У першому кварталі поточного року сімейними формами виховання охоплено 92,5% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *