Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжнародний студентський кубок з футболу розширює межі «Карпатського простору»

 Сьогодні на стадіоні «Хет-трик Арена» в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття Міжнародного студентського кубку з футболу «Карпатський простір», організованого Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів за підтримки Федерації футболу України, обласної державної адміністрації. Учасниками кубку стали студентські збірні команди України, Литви, Румунії та Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Вітали спортсменів народні депутати України Анатолій Матвієнко та Іван Крулько, представники обласної та міської влади, ректори прикарпатських вишів.

Так, звертаючись до учасників заходу, Анатолій Матвієнко підкреслив, що  проведення футбольного турніру «Карпатський простір» сприятиме розвитку  взаємовідносин із європейськими країнами на високому рівні, як і спільні культурно-мистецькі проекти.

«Футбольний кубок розширює межі співпраці та стає ще одним кроком до зближення із європейською спільнотою», – зазначив народний обранець.  

Цього ж дня відбулися півфінальні футбольні матчі. Переможця визначать завтра у фінальному поєдинку між студентськими збірними Литви та України.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *