Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Навчання «Про готовність органів управління, сил та засобів ЦЗ до дій під час пропуску можливого льодоходу, повеней та паводків у 2018році»

   

   
На виконання розпорядження голови Надвірнянської РДА від 15.02.2018 № 23 «Про готовність органів управління, сил та засобів ЦЗ до дій під час пропуску можливого льодоходу, повеней та паводків у 2018році» на виконання вказівки УДСНС в області від 19.01.2018року № 02-525/13, працівниками Надвірнянського РВ УДСНС в області організовано та  проведено тренування органів управління і служб цивільного захисту з питань організації управління та реагування при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, під час пропуску можливого льодоходу, повеней та паводків у 2018році.
До тренувань було залучено особовий склад та спеціалізовану техніку: ДПРЧ-11 м. Надвірна УДСНС в області, Філії ПАТ «Прикарпаття обленерго» Надвірнянський РЕМ, Філії «Надвірнянський Райавтодор», Надвірнянського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз”, Надвірнянського відділу національної поліції, СЛД № 2 ПАТ «Укртелеком», Надвірнянського відділення ШМД, КП «Надвірнаводоканал», КП «Теплокомуненерго», НГВУ «Надвірнанафтогаз». Загальний час збору спеціалізованих служб району становив 30хв.
По результатах проведених тренувань встановлено, що особовий склад мобільної оперативної групи служб цивільного захисту Надвірнянського району забезпечений засобами індивідуального захисту (протигазами), своїми функційними обов’язками володіє на належномі рівні.
       Тренування проведено за участю першого заступника голови Надвірнянської райдержадміністарції Богдана Зеленчука. Загальна оцінка по реагуванню при виникненні надзвичайних ситуацій і подій характерних під час пропуску можливого льодоходу, повеней та паводків «добре».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *