Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянська ОДПІ повідомляє

З початку року Надвірнянською ОДПІ надано більше 10 тисяч різноманітних послуг
За словами в. о. начальника Надвірнянської ОДПІ Богдана Нагорняка, у Центрах обслуговування платників (ЦОП) фахівцями за чотири місяці поточного року надано 10451 різноманітних послуг.

З початку року Надвірнянською ОДПІ надано більше 10 тисяч різноманітних послуг
За словами в. о. начальника Надвірнянської ОДПІ Богдана Нагорняка, у Центрах обслуговування платників (ЦОП) фахівцями за чотири місяці поточного року надано 10451 різноманітних послуг.
До найбільш затребуваних послуг входять: видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) – 3518; видача довідок про доходи громадян – 3176; реєстрація платника єдиного податку -435 та надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 361.
Також фахівцями ЦОП Надвірнянської ОДПІ зареєстровано: 260 реєстраторів розрахункових операцій (РРО); 471 книгу обліку розрахункових операцій, 530 розрахункових книжок.
Нагадуємо Графік роботи Центрівобслуговування платників Надвірнянської ОДПІ: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.
 
Платниками Надвірнянщинисплачено понад 70млн.грн. податку на доходи фізичних осіб
З початку 2018 року до місцевих бюджетів Надвірнянського районунадійшло 52,8 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що на 6,5 млн.грн. більше ніж у попередньому році.
Державний бюджет поповнився на суму 17,2 млн.грн. отриманих від податку на доходи фізичних осіб, що на 2,3 млн.грн., більше ніж надходження у минулому році.
Податок на доходи з фізичних осіб є основним джерелом наповнення Зведеного бюджету країни. Надходження протягом чотирьох місяців 2018 року забезпечено у розмірі 70,5 млн.грн., та в порівнянні з минулим роком надходження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) збільшені майже на 8,8 млн.грн. – повідомив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк. 
– Звертаюсь до осіб, які мають намір працевлаштуватися або вже трудяться у приватних підприємців, вимагайте від них укладання з вами трудової угоди та сплати єдиного соціального внеску. Адже громадяни, які працюють неофіційно, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають відпустки, – наголошує Василь Гнатюк.
 
На землі місцеві бюджети заробили майже 10 мільйонів
Упродовж чотирьох місяців цього року від власників землі та землекористувачів до бюджетівНадвірнянського районунадійшло 9,1млн. грн. плати за землю, що на 1,3млн. грн., більше, ніж торік.
Найбільшу частку надходжень у вигляді плати за землю, а це 91,2відс., сплатили власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 8,3млн. гривень. Ще 0,9 млн. грн. перерахували фізичні особи.
Нагадаємо: платниками земельного податку є власники земельних часток (паїв), земельних ділянок та землекористувачі. Обов’язок зі сплати цього податку виникає з моменту набуття права власності (користування) відповідною земельною ділянкою. Згідно з вимогами Земельного кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок та/або орендну плату відповідно, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
 
Надходження єдиного податку до місцевихбюджетів склали більш як 7 млн грн
Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє, що протягом січня-квітня 2018 року до місцевого бюджету платниками Надвірнянщини було сплачено майже 7482 тис. грн. єдиного податку.
Найбільшу сплату забезпечено фізичними особами – підприємцями, які за чотири місяці поточного року перерахували до місцевих бюджетів майже 5923 тис. грн., що на 921 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Юридичні особи забезпечили надходження у розмірі 1507 тис.грн. єдиного податку, що 215 тис. грн. більше ніж за січень-квітень 2017 року. Сільськогосподарськими товаровиробниками забезпечено збір з початку року – 52 тис. грн.
Протягом квітня 2018 року до місцевого бюджету надійшло 1927 тис. грн. єдиного податку, в тому числі з фізичних осіб – 1573 тис. грн., з юридичних осіб – 335 тис. грн. та з сільгоспвиробників –20 тис. грн.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *