Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянщина готується до відзначення роковин Чорнобильської катастрофи

19 квітня 2018 року у райдержадміністрації відбулася нарада щодо відзначення 32-х роковин Чорнобильської катастрофи. Участь у засіданні взяли перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, керівник апарату РДА Микола Кравчук, заступник керівника виконавчого апарату районної ради  Василь Андрейчук, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів РДА та керівник ГО «Спілка Чорнобиль» Роман Бенюк.
З метою належного вшанування пам’яті жертв техногенної катастрофи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 2018 року об 11.00 год. біля пам’ятника Ліквідаторам аварії на ЧАЕС будуть проводитись заходи за участю представників влади, громадських організацій та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У школах району в цей день проходитимуть тематичні виховні години.
Станом на 01.04.2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 298 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи, з них: 241 учасник ліквідації аварії 1,2,3 категорій та 57 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в т.ч. 34 дитини та 23 вдови.
З державного бюджету за І квартал 2018 року чорнобильцям виплачено компенсацій та допомог  на суму 183,500 тис.грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *