Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На засіданні колегії райдержадміністрації обговорили питання пожежної та техногенної безпеки у закладах бюджетної сфери

  

  
Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулося засідання колегії РДА. Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, голови ОТГ, керівники підприємств, установ, організацій району та представники ЗМІ.
Начальник Надвірнянського районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк доповів про стан пожежної та техногенної безпеки  у закладах бюджетної сфери. Він, зокрема, розповів, що за І квартал 2018 року в районі виникло 32 пожежі, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року 86 пожеж, зменшення на 54 випадки.
Від початку  2018 року на пожежах загинула одна особа. Травматизму людей на пожежах не допущено,  за аналогічний період 2017 року  загинуло 3 особи. У 2018 році інспекторським складом проведено 26 позапланових перевірок закладів освіти району. За виявлені порушення під час проведення перевірок на керівників та відповідальних осіб складено 20 адміністративних протоколів.
Упродовж квітня-травня поточного року на території району відбудуться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.
Потрібно працювати на випередження і унеможливити допущення трагедії у місцях, де перебувають люди: школи, громадські заклади, торгові центри. Спеціальна комісія перевірить кожен об’єкт на території району на дотримання норм пожежної безпеки. Мета перевірки не штрафувати чи притягувати до відповідальності, а виявити проблему і швидко її усунути.
Про стан пасажирських перевезень в районі присутніх поінформував головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, туризму та інфраструктури  управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тарас Вацик. Зокрема, було зазначено, що проблемними на даний час залишаються такі питання як:
– незадовільний санітарний та частково технічний стан автобусів;
– не проводиться видача пасажирам квитків та диспетчеризація на автостанції;
– відсутність інформації в салонах автобусів про перевізника та розкладу руху; 
– відсутність інформації про розклад руху на зупинках;
– не дотримання графіків руху;
– нерегулярність перевезення пасажирів у вихідні і святкові дні.
Проаналізувавши основні проблемні питання, що стосуються перевезення пасажирів району необхідно:
– провести відповідні заходи щодо залучення автостанцій в роботу приміського пасажирського транспорту;
– провести оновлення перевізниками складу транспортних засобів, шляхом використання автобусів пристосованих до умов сучасності (обладнання для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, кількість місць, технічний стан автобуса);
– вирішити питання ремонту автошляхів, незадовільний стан яких призводить до виходу з ладу автобусів, зривів графіків руху та створює аварійні ситуації, в свою чергу викликає обурення громадян;
– переглянути існуючу схему та розклади руху на приміських внутрішньорайонних маршрутах.
– провести роботу щодо візуалізації у відповідних місцях інформації для пасажирів.
– відновити пасажирські перевезення на маршруті Глинки – Надвірна.
Зазначимо, що за результатами засідання колегії було прийнято відповідні рішення та дано доручення для усунення недоліків у роботі.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *