Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті фізичні особи-підприємці сплатили майже 120 мільйонів гривень єдиного податку

 

 
У першому кварталі поточного року фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 119,5 млн грн єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 28,8 млн грн. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

На сьогодні спрощену систему оподаткування застосовують 30,6 тис. фізичних осіб-підприємців. Кількість платників єдиного податку по групах:

перша група – 4,7 тис. осіб (15,3 відс.);

друга група – 17,2 тис. осіб (56,3 відс.);

третя група – 8,7  тис. осіб ( 28,4 відс.).

Протягом минулого року до бюджету від фізичних осіб-підприємців надійшло 346,6 млн. грн. єдиного податку. Це на 126,8 млн грн більше, ніж за 2016 рік.

 

Довідково

Фізичні особи-підприємці на офіційному веб-порталі ДФС можуть отримати інформацію щодо бюджетних рахунків з усіх податків і зборів за посиланням: http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Крім того, на офіційному веб-порталі ДФС для платників в електронному сервісі «Електронний кабінет» (cabinet.sfs.gov.ua) у приватній частині (особистому кабінеті) з використанням електронного цифрового підпису доступний розділ «Стан розрахунків з бюджетом», який дає можливість переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні два роки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *