Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Сич відвідав Надвірнянщину

Керівництво обласної ради продовжило практику робочих поїздок в райони з метою визначення пріоритетних проблем.Так сьогодні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, з робочою поїздкою відвідали Надвірнянський район.

Керівництво обласної ради продовжило практику робочих поїздок в райони з метою визначення пріоритетних проблем.Так сьогодні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, з робочою поїздкою відвідали Надвірнянський район.
Метою такого візиту було вивчення проблемних питань та ознайомлення з об’єктами інфраструктури, які потребують фінансувалися за рахунок коштів обласного бюджету.
Керівництво обласної ради спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Богданом Зеленчуком та заступником голови районної  ради Ігорем Пискленцем, побували на об’єктах, які потребують ремонту та покращення матеріально-технічної бази. Зокрема, вони відвідали Прикарпатський військово-спортивний ліцейта Надвірнянську школу-інтернат. В військово-спортивномуліцеї оглянули приміщення в якому потрібно зробити перекриття даху та оглянули складські приміщення, які здаються в оренду на території ліцею.
Під час перебування у ліцеї-інтернаті Олександр Сичтакож цікавився матеріально-технічним забезпеченням ліцеїстів у закладі. За його словами потрібно дуже прискіпливо ставитися до навчання та виховання ліцеїстів, адже це майбутня військова еліта країни, її захисники.
В рамках поїздки керівники обласної ради також відвідалишколу-інтернат  та вислухали побажання щодо капітального ремонту школи та частково використання її для спортивних секцій та  потреби облаштування спортивного залу.
Підсумовуючи огляд об’єктів, очільник облради відзначив, що такі поїздки дають можливість знайомитися з господаркою району та визначити проблеми, які потребують першочергового вирішення. "Обласна рада готується до чергової сесії, на якій буде прийматися рішення про розподіл коштів з обласного бюджету. Озвучені керівництвом району проблеми ми візьмемо на контроль і будемо добиватися їхнього вирішення. Ніколи не обіцяю, що все зробимо, але завжди аналізуємо і знаходимо максимально можливостей, аби допомогти місцевим бюджетам і тим закладам, які належать до підпорядкування обласної ради", – розповів Олександр Сич.
 
 
 
 
 
 

Богдан Зеленчукта Ігор Писклинецьподякували керівництвуобласної ради за підтримку та наголосили, що сподіваються на подальшу співпрацю.
Олександр Сич зазначив, що такі зустрічі мають системний характер та висвітлив побачені недоліки і напрямки роботи з їх усунення, відзначив і здобутки, висловивши вдячність за ініціативу та сумлінну роботу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *