Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники прикарпатських об’єднаних територіальних громад взяли участь у Міжнародному форумі з розвитку сільського господарства

Сьогодні у Львові відбулось офіційне відкриття VII Міжнародної агропромислової виставки та форуму з розвитку сільського господарства. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Львівської облдержадміністрації. Участь у форумі взяли представники прикарпатських об’єднаних територіальних громад, Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, а також Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За словами організаторів, Міжнародний форм з розвитку фермерства AGROPORT проходить у трьох містах та охоплює інтереси агровиробників з усієї України. Захід орієнтований на дрібних та середніх фермерів. Основними темами обговорення є розвиток тваринництва, рослинництва, вирощування органічної продукції, садівництва, а також рибного господарство.

Загалом форум проводитимуть упродовж трьох днів. У перший день панельної програми увагу присутніх акцентували на питаннях комплексного розвитку сільських територій. Наголошувалось, що такі території є просторовим та ресурсним базисом розвитку виробництва.

«Комплексний підхід до розвитку сільських територій є головною запорукою розвитку територіальних громад», — наголосив генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

Серед іншого на форумі йшлось про фінансові інструменти на агроринку, наголошувалось про інновації у птахівництві та кооперації фермерів. Фахівці з Німеччини провели модульний експортний тренінг, де розкрили теми із розробки продукту.

Директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк відзначив важливість проведення форуму. За його словами, аграрна сфера є запорукою розвитку тергромад.«Децентралізація створює можливості кардинально змінювати життя в ОТГ. Агропромисловий комплекс є фундаментальною основою забезпечення спроможності», сказав у коментарі Руслан Панасюк.

У рамках другого дня форуму присутнім розповідатимуть про найсучасніші агротехнології у створенні та обслуговуванні рентабельних горіхових садів, обговорюватимуться можливості ягідництва та кооперації.

Завершить програму триденного заходу фермерський ярмарок та презентація сільськогосподарської техніки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *