Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники управління економіки райдержадміністрації взяли участь у нараді щодо участі сільськогосподарських підприємств області у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018»

 У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено нараду щодо участі сільськогосподарських та переробних підприємств області у ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка відбудеться з 6 по 9 червня 2018 року у м. Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова, 1).

У її роботі взяли участь начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських та переробних підприємств області.

Зазначимо, що дана виставка проводиться з метою виходу української продукції на світові ринки, а також подальшого розвитку системи аграрної галузі, міжнародного співробітництва у сферах сільського та рибного господарств, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, конкурентоспроможності продукції вітчизняних товаровиробників на внутрішньому і зовнішньому ринках, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

Як зауважив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, у роботі виставки візьмуть участь передові експортно-орієнтовані сільськогосподарські та переробні підприємства області, які презентуватимуть інвестиційно-привабливу продукцію власного виробництва. Широко будуть представлені підприємства, які спеціалізуються на виготовлені екологічно-чистої продукції (сири, продукція бджільництва, чаї, гриби). Також в роботі виставки візьмуть участь представники туристичної галузі Прикарпаття, у тому числі садиб «зеленого» туризму.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *