Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатці спрямували на потреби армії майже 70 мільйонів гривень

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, за січень-березень 2018 року від платників Івано-Франківщини до бюджету надійшло 69,7 млн грн військового збору. У порівнянні з першим кварталом минулого року відрахування на підтримку армії збільшились на 12,9 мільйонів гривень.

Найбільші суми забезпечили суб’єкти господарювання та мешканці м. Івано-Франківська – майже 28 млн грн, платники м. Калуша та Калуського району перерахували 6,5 млн грн, м. Коломиї та Коломийського району – 5,3 млн грн, Долинщини – майже 4,3 млн грн, Надвірнянщини – 3,9 млн грн, Тисменничини – 3,2 млн гривень.

Нагадаємо, що на сьогодні ставка збору незмінна і становить 1,5% від об'єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, а також фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи із джерела їх походження в Україні та податкові агенти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *