Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Професію обирайте серцем!»

 

Правильний вибір професії молодою людиною – це перша важлива сходинка до реалізації своїх здібностей та життєвих планів. Актуальною є проблема професійного самовизначення для старшокласників, коли формуються їх орієнтири на майбутнє.

 

Правильний вибір професії молодою людиною – це перша важлива сходинка до реалізації своїх здібностей та життєвих планів. Актуальною є проблема професійного самовизначення для старшокласників, коли формуються їх орієнтири на майбутнє.
Зробити правильний професійний вибір,  підготуватися до самостійного життя  5 березня 2018 року для учнів ІІ курсу Надвірнянського ліцею відбувся профконсультаційний урок на тему: «Моя майбутня професія.
На заняття були запрошені Сорочинська Тетяна та соціальний педагог Грицак Оксана, класний керівник.
«Не важливо яку освіту ти отримаєш, важливіше розуміння того, чим тобі подобається займатися, знайти своє покликання — значить виявити себе у праці, яка найкраще відповідала б складові твоєї душі, інтересам, способу життя» –  розпочала заняття зі школярами провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних  Уляна Півторанюк.
«Якi переваги в життi буде мати людина, яка зробить правильний вибiр професiї?» – такі запитання ставили до фахівця дев’ятикласники. «Перш за все – це моральне задоволення. Коли зроблено правильний вибiр, тодi професiя стає як хоббi. I виснажлива праця для одних стає захопленням для iнших. Крiм того, правильний вибiр – це висока самооцiнка, реалiзованiсть i успiшне життя», – відповіла спеціаліст.
Фахівець розповіла учням про важливий крок у житті кожного з них – вибір професії, до якого треба підійти з великою відповідальністю. На уроці були використані цікаві профорієнтаційні матеріали: плакатами з видами професій, формула «Вибору професії» та психологічні тести щодо вибору фаху.
При завершенні заходу класний керівникподякувала за конструктивний захід: «Хочеться побажати учням зробити самостійний та усвідомлений вибір професії до того, як пролунає останній дзвоник» – побажала молоді фахівець.
 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ
 
     

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *