Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету в 2018 році

На виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2018 році.

Фінансова підтримка надаватиметься  тим творам, які  будуть  визначені переможцями за результатами голосування експертної ради з питань книговидання.

Пропозиції на конкурс прийматимуться протягом 30 календарних днів, починаючи з 4 квітня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Заявки на видання суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література»; «Історія. Краєзнавство»; «Видання для дітей та юнацтва»; «Мистецтво. Образотворчі видання»; «Довідкові та інформаційні видання»; «Науково-популярні видання»; «Видання військово-патріотичного спрямування».

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати  на сайті облдержадміністрації  у рубриці «Книговидання» або за посиланням: http://www.if.gov.ua/page/25809

Слід зазначити, що тираж кожного видання безоплатно буде передано в еквіваленті – 80 відсотків у бібліотеки, заклади та установи сфери культури, освіти і науки області,  15 відсотків – автору, книга якого друкується вперше,  а також надаватиметься інституціям громадянського суспільства, культурно-просвітницьким товариствам області для проведення презентаційних заходів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *