Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Дай хліб і візьми рай  За підтримки  голови районної державної адміністрації Володимира Калічка та з ініціативи заступника голови районної державної адміністрації Богдани Ковалюк організовано та проведено Третю благодійну акцію  “Дай хліб і візьми рай” з метою допомоги одиноким непрацездатним громадянам. Безпосередніми виконавцями стали працівники територіального центру соціального обслуговування. Також для допомоги при проведення Акції було залучено волонтерів Надвірнянського РЦСССДМ.
         Приємно, коли пропозиції про допомогу одиноким особам отримують підтримку, згуртовують навколо себе людей – представників різних галузей: державних установ та організацій, духовенства, підприємців, консолідують зусилля громадських організацій та просто небайдужих громадян.
Акція відбулася в районному будинку культури. Спочатку демонструвався відеоролик про життя, побут та проблеми громадян даної категорії.  До слова запросили заступника голови РДА Богдану Ковалюк, заступника міського голови Василь Василенко. Священики Ігор Шліхутка, Олег Траско, Андрій Бакота повідомили, що церква взяла на себе велику частину роботи по збору коштів та ремонту приміщень та інших робіт, де проживає дана категорія жителів. Перед присутніми виступав хоровий колектив з центру дитячої творчості та церковний хор. Акція завершилася врученням благодійним коштів непрацездатним особам. Організатори акції  висловлюють особливу подяку за підтримку, активну участь та посильну допомогу:        о. Ігору Шліхутці, о. Андрію Будзаку,  о. Олегу Траску, о. Андрію Бакоті;     о. Івану Гедзику, голові та апарату Надвірнянської РДА; міському  голові та апарату міської ради;  головам сільських, селищних рад; працівникам закладів дошкільної освіти м. Надвірна; структурним підрозділам РДА; організаціям та установам району; профкому ВАТ Нафтохімік Прикарпаття; податковій інспекції; Надвірнянському Держлісгоспу; Громадсько-політичній раді; присутнім в залі глядачам.
Сподіваємося на продовження цієї благородної справи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *