Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров’я»

Голова районної державної адміністрації Володимир Пасько взяв участь в онлайн-нараді на тему: «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров’я».
Нова програма медичних гарантій стартувала з 1-го квітня 2021-го року. Наразі медзаклади укладають договори з НСЗУ. Обговорили у рамках онлайн-наради основні здобутки Програми медичних гарантій -2020 та вимогами до ПМГ-2021, а також надання інформації стосовно юридичних наслідків для договірних відносин з НСЗУ при передачі районних закладів охорони здоров’я.
Участь у заході взяли заступник голови РДА Леся Свідрак, директор КНП “Надвірнянська ЦРЛ” Сергій Ємельянчук, т. в. о. директора КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району» Іван Бізіля.
«У проекті Програми медгарантій на 2021-ий рік передбачено 35 пакетів медичних послуг. Програма медичних гарантій буде деталізуватися щороку. НСЗУ укладатиме договори із тими медзакладами, які відповідають вимогам, а отже спроможні надати ефективну допомогу пацієнту. Програма медичних гарантій охоплюватиме такі види медичної допомоги, як — первинна, спеціалізована та високоспеціалізована допомога, екстрена, паліативна допомога та реабілітація, медична допомога дітям до 16 років та медична допомога при вагітності та пологах», – розповідають у НСЗУ.

Зазначимо, у Надвірнянському районі утворено 8 громад. Відтак, власниками медичних установ стали громади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *