Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Делегація з Прикарпаття бере участь у святкуваннях до 1025-річчя хрещення Київської Русі

Представники різних регіонів нашої держави з’їхалися до Києва, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі. У столиці нині перебуває й делегація з Прикарпаття, яку очолює голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. У її складі – представники влади, духовенства, громадськості.

Програмою святкових заходів передбачено проведення сьогодні у Національному Палаці «Україна» Урочистої Академії, у суботу – урочистого молебню на Володимирській гірці.

Святкування річниці хрещення Київської Русі, на думку голови облдержадміністрації, має надзвичайне значення, адже саме така вагома подія вплинула на розвиток писемності, культури, освіти, багатьох сфер суспільного життя. «Людина не може жити без віри, – переконаний Михайло Вишиванюк. – Лише віра дає сили кожному для виконання будь-яких завдань, подолання багатьох труднощів. З хрещенням Русі, з вірою ми отримали майбутнє».

Довідково

У неділю, 28 липня, в Івано-Франківську до 1025-річчя хрещення Київської Русі за участю представників усіх конфесій відбудеться екуменічний молебень. А 3-4 серпня на Прикарпаття з’їдуться паломники з усієї України, аби взяти участь у прощі до Крилоса, яку очолить глава Української греко-католицької церкви Блаженійший Святослав (Шевчук).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *