Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Делятинських військовослужбовців привітало керівництво району

 

 
Напередодні 24-ї річниці Незалежності України голова райдержадміністрації Олександр Кеніз привітав військовослужбовців Делятинської військової частини А1807.  Побажав міцного здоров’я, витримки, злагоди і взаєморозуміння, нових досягнень і наснаги в усіх справах, а головне мирного неба над головою.
       «Нині Українапроходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Ми – громадяни України! Обов’язок кожного – докласти максимум зусиль для того, щоб наша країна завжди залишалася незалежною і сильною!» – зазначив голова РДА.
.
       Військовій частині передано камеру відеоспостереження, комп’ютерну техніку та запасні частини до автомобільної техніки. Кращі військовослужбовці були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради. Командир військової частини полковник Юрій Грицик подякував за подарунки і вітання та запевнив, що командування частини зробить все для чесного і добросовісного виконання поставлених завдань міністерства оборони України.
  
        Також делегація відвідала Делятинську загальноосвітню школу №3. Директор школи Володимир Дем’янчук зазначив, що власними силами після нещодавної стихії  відновлено дах школи (замінено 250 листів шиферу).  Проведено заміну вікон на суму 30 тис. грн. (державна субвенція). Виділено 80 тис. грн. (субвенція обласної ради) та виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну вікон. Роботи заплановано завершити до початку навчального року  і взято на контроль керівництвом РДА.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *