Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

День молоді


    В м. Надвірна пройшло урочисте святкування Дня молоді. Організацію взяв на себе відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, а допомагали їм у цьому відділи культури та туризму, освіти, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, СЮТ (станція юних техніків) і РБК.


    В м. Надвірна пройшло урочисте святкування Дня молоді. Організацію взяв на себе відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, а допомагали їм у цьому відділи культури та туризму, освіти, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, СЮТ (станція юних техніків) і РБК.
Відкриття відбулось на центральному майдані Надвірни. На урочистість прийшли не лише молоді люди, свою юність згадували і представники старших поколінь. Усіх присутніх привітали заступник голови РДА Богдана Ковалюк та  начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Тарас Вінтоняк.
Одразу після урочистих привітань всі присутні мали змогу насолодитися їздою на картингах учасників змагань «Картинг-фест». Таке дійство у нашому місті проводилось вперше. Усі із захопленням спостерігали за їздою школярів, віком від 9 до 12 років. Щоб зробити змагання можливими перекрили проїжджу частину від майдану Шевченка до Обеліска Слави. Учасників відзначили почесними грамотами, кубок вручили керівнику картингового гуртка СЮТ Ігорю Гаврилюку.
Після заїзду присутні з цікавістю спостерігали за перебігом «Козацьких забав». Його організували відділ сім’ї, молоді та спорту РДА та надвірнянський райцентр «Спорт для всіх». Участь взяли дві команди – з Делятина («Хатуля»), та Надвірної, вік учасників не перевищував 22 роки. Змагались в армрестлінгу, штовханні гирі, перетягуванні канату, їли вареники на швидкість. Аби виявити найпрудкіших провели естафетний забіг. Надвірнянці з ентузіазмом вболівали за обидві команди, підтримали надвірнянських молодців і раділи перемозі «Хатулі».

Після напруженої атмосфери забав гості свята насолоджувались святковим концертом – чудовим доказом багатогранності таланту нашої молоді. Радували виступи молодих і талановитих співачок Ксенії Колодніцької, Іванни Левицької, Тетяни Якуш та Ірини Дитко, а також грою на музичних інструментах диксиленду під керівництвом Романа Черкеса. З цікавістю спостерігали виступ естрадно-циркових номерів, а особливо акробатичного дуету «Веселка» (керівник Галина Гресько, РБК. Із запальними танцями на концерті виступив всіма улюблений танцювальний ансамбль «Горянка» під керівництвом Романа Гавриліва.

У рамках святкування відбувся конкурс графіті «Восьмий колір». Цей молодіжний вид мистецтва уже давно знайшов своїх прихильників серед надвірнянського юнацтва, а тепер оцінити його зможуть і старші покоління. Над малюнком працювали троє художників.
Проте найцікавішою для молоді стала завершальна частина святкування – своєрідне ноу-хау, яке в нашому місті провели вперше – надвірнянський «Open-air», запальні танці на траві на території міської зони відпочинку. Організацію взяло на себе молоде покоління «просвітян». Ідея незвичної дискотеки отримали неабиякий успіх серед молоді.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *