Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

День святого Миколая у Надвірнянському будинку дитини


Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук у День св. Миколая з подарунками відвідали вихованців Надвірнянського будинку дитини. Взяли участь у святковому концерті за участю дітей поліативноговідділеннята малят. Обговорено проблемні питання закладу з головним лікарем Галиною Кузнєцовою. Дитячий будинок засновано 01.07.1980 року. Сьогодні у ньому працюють вихователі, логопеди, музкерівник, медсестри та няні. Діти займаються на заняттях з розвитку мови, конструювання, малювання, розвитку рухів та інше.
У 2014 році відкрито поліативне відділення для невиліковно хворих дітей з онгологічними, неврологічними захворюваннями. Лікування у хоспісі зазвичай триває протягом 2-3 тижнів, після чого дітей відправляють додому. В даному закладідіти отримують лікування, персонал допомагає батькам піклуватися про їхніх дітей протягом цього часу, адже вдома вони залишаються наодинці зі своїми проблемами.
         Традиційним став візиту День св. Миколая до вихованців Надвір-нянського будинку дитини для волонтерів як району, так і області.Головний лікар Галина Кузнєцова висловила подяку за всі надані подарунки.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *