Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ПІДПРИЄМСТВІ – КРОК ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


На сьогоднішній день багато громадян перебувають в пошуку роботи, щоб забезпечити себе та свою родину матеріально, реалізуватися в професійній кар’єрі.


На сьогоднішній день багато громадян перебувають в пошуку роботи, щоб забезпечити себе та свою родину матеріально, реалізуватися в професійній кар’єрі.
Людина, яка активно шукає роботу, часто стикається з перешкодами та проблемами на цьому шляху. А це – недостатній професійний досвід та стаж роботи, невміння себе презентувати роботодавцю. Власне, щоб допомогти безробітним в працевлаштуванні, спеціалісти Надвірнянського районного центру зайнятості залучають їх не тільки до семінарів різноманітних тематик, але й проводять масові заходи.
20 серпня фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості організовано День відкритих дверей на підприємстві ТзОВ «Струмок». Дане підприємство надає послуги в сфері обслуговування, а саме: прання білизни, хімчистка килимів, фарбування виробів з натуральної шкіри та хутра. Екскурсія підприємством дала можливість безробітним на власні очі побачити весь процес роботи, ознайомитися з робочими місцями.
Директор підприємства Оксана Янцюк ознайомила присутніх з обладнанням, виробничими цехами та пунктом прийому. В свою чергу, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Ткач розповіла запрошеним про можливості проходження стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням.
Директор ТзОВ «Струмок» запропонувала безробітним пройти співбесіду з метою працевлаштування, адже всі бажаючі отримають хорошу роботу та заробітну плату. Під час заходу двоє осіб були прийняті на роботу.
Фахівці центру зайнятості впевнені, що зустрічі з роботодавцями безпосередньо на виробництві є досить результативними, тому і надалі проводитимуть подібні заходи.
Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисними для усіх сторін, а особливо – для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.
 
 
Надвірнянський районний центр зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *