Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль доручив посилити контроль за пересуванням важковагового транспорту автошляхами Прикарпаття

У зв’язку із прогнозованими високими температурними показниками – понад 28 градусів за Цельсієм – на Івано-Франківщині буде обмежено денний рух великовагового транспорту.
Проїзд вантажівок автошляхами області відбуватиметься у нічний час. Рух транспорту контролюватимуть працівники управління Укртрасбезпеки та Служби автомобільних доріг в області.

За сім місяців поточного року працівниками управління Укртрасбезпеки в області виявлено 25 порушень перевищення ваги транспортних засобів під час руху при температурі вище зазначеної. Найбільше порушень зафіксовано у районах, де функціонують великі лісопромислові та сільськогосподарські підприємства, де при перевезенні вантажів у спекотну частину доби відбувається руйнування дорожнього полотна.

Про це зазначалося під час доповіді начальника управління Укртрасбезпеки в області Олега Суковатого на нараді у голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

«Ми постійно говоримо про погану якість прикарпатських автошляхів, про важливість відбудови дорожньої інфраструктури. Але не менш важливо також належним чином слідкувати за дорожнім покриттям та мінімізувати його пошкодження у зв’язку з пересуванням по дорогах великогабаритного транспорту. Тому ми повинні посилити контроль за рухом важковагових автомобілів автошляхами Прикарпаття», – наголосив Денис Шмигаль.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *