Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Комфортні умови для залучення іноземних і внутрішніх інвестицій є запорукою успішного розвитку краю

У рамках робочої поїздки на Долинщину голова облдержадміністрації Денис Шмигаль ознайомився із роботою кількох місцевих підприємств, які створені вітчизняними інвесторами за підтримки місцевої влади. 

«Розвиток приватного підприємництва у Долині – приклад успішної реалізації вітчизняних інвестицій та ведення підприємницької діяльності, – наголосив Денис Шмигаль під час огляду долинських приватних підприємств ТзОВ «Долина-Агро», Ресурсного центру пілотного проекту підтримки сільськогосподарської кооперації, що фінансується за підтримки ЄС  та індустріального парку «Долина». – Надзвичайно важливим у цій роботі є те, що саме українські підприємці створюють нові робочі місця у себе вдома».

Денис Шмигаль відзначив значний потенціал району для розвитку підприємництва, адже тут сконцентровані всі умови і ресурси для діяльності бізнесу.

Що ж до залучення іноземних інвестицій, то перевагою Долинщини є створення нового індустріального парку, який охоплює 29 га землі, має зручне логістичне розміщення поруч з автомобільною дорогою регіонального значення Р-21. Також, на ділянці проведено ряд девелоперських робіт, зокрема щодо підведення інженерних мереж.

«Індустріальний парк – це величезна перевага у процесі регіональної конкуренції, – зазначив Дени Шмигаль. – Коли приходитиме інвестор, він безумовно надаватиме перевагу тим громадам, де вже створені такі парки, і є всі умови для початку ведення підприємництва».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *