Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: На Прикарпатті автономізовано понад 80 відсотків закладів охорони здоров’я

Про це вчора під час урядової селекторної наради під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука повідомив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, який особисто взяв участь у заході.
За словами керівника області, на сьогодні Івано-Франківщина активно впроваджує реформу галузі охорони здоров’я. Із 114 закладів сфери 96 пройшли процес автономізації та напряму працюють із Національної службою здоров’я України.

«Близько 50 відсотків лікарень, поліклінік та амбулаторій області забезпечені повністю усім комп’ютерним обладнанням, необхідним для роботи у рамках реформування медичної сфери. Потреба у стовідсотковому забезпеченні закладів охорони здоров’я складає 1500 одиниць» , – зазначив Денис Шмигаль.

Очільник Прикарпаття також повідомив, що станом на листопад поточного року область на 100 відсотків забезпечена необхідними вакцинами. Загальна кількість провакцинованих осіб складає понад 50 відсотків від усього населення регіону.

На переконання Олексія Гончарука, подолати поширення небезпечних інфекційних захворювань у державі можна лише шляхом вакцинації населення, яка має сягнути понад 95 відсотків. Тому закликав українців активніше проводити щеплення, таким чином, дбати про власне здоров’я та здоров’я своїх рідних.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *