Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Реформа децентралізації дасть можливість Україні ефективно рухатись в Європу

Вчора голова облдержадміністрації Денис Шмигаль побував у Спаській об’єднаній територіальній громаді, де взяв участь у засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» та поспілкувався із головами інших об’єднаних територіальних громад.
Під час розмови обговорювалися проблемні питання життєдіяльності об’єднаних територіальних громад, просторове планування в ОТГ, пріоритетні напрямки їх розвитку, генеральні плани цих територій, формування перспективного плану територій громад області та завершення реформи децентралізації.

«Реформа децентралізації – це наш сьогоднішній пріоритет, який дасть можливість ефективно рухатись Україні в Європу. Ми звершуємо формування перспективного плану територій громад області, розрахунки у мережі надання адміністративних послуг. Україна стане зовсім іншою країною. Утворивши об’єднані територіальні громади, прикарпатці отримають значні повноваження та ресурси для втілення важливих проектів покращення інфраструктури в громадах. Успішність змін залежить від ефективності впровадження реформи децентралізації», – наголосив Денис Шмигаль.

Йшлося про стратегічне планування розвитку області, формування бюджетів на наступний рік, реалізацію інфраструктурних проектів, здійснення ремонтно-будівельних робіт на автошляхах громад та покращення адміністрування місцевих податків і зборів.

Також Денис Шмигаль ознайомився зі здобутками Спаської об’єднаної територіальної громади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *