Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Сьогодні ми повинні закласти підвалини для здорового майбутнього наших дітей

У рамках робочої поїздки по місту Івано-Франківську голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль спільно з Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківим побували на території стадіону «РУХ», де обговорили можливості реконструкцію стадіону та будівництва нового спортивного комплексу.
На переконання Дениса Шмигаля, враховуючи спортивну інфрастурктуру міста та прилеглу відпочинкову зону, наразі існує необхідність у зведення багатофункціонального манежу з допоміжними приміщеннями. Даний комплекс планують спорудити поблизу стадіону «РУХ». Для цього наявні всі необхідні інфраструктурні комунікації.

Окрім того, йшлося про попередні домовленості міської влади з компанією «Спорт Лайф» про спорудження ще одного спортивного об’єкта.

«Ми запрошуємо на цю ділянку, де є вже орендар, інвесторів, які готові збудувати спортивний об’єкт. З басейнами, спортзалами. Якщо є інші інвестори, які готові реалізувати подібний проект – будь ласка, звертайтеся до міського голови, а ми готові всебічно сприяти», – зазначив Денис Шмигаль.

Додамо, що під час перебування на Прикарпатті Президента України Володимира Зеленського громадські активісти піднімали питання будівництва в обласному центрі сучасного спортивного комплексу.

«Сьогодні ми повинні закласти підвалини для здорового майбутнього наших дітей, – зазначив Денис Шмигаль. – Впевнений, що новозбудований спортивний комплекс у перспективі надасть можливість молоді займатися спортом і підвищувати свою майстерність. Завдяки розвитку спортивної інфраструктури Івано-Франківщина зможе виховати не одну плеяду олімпійців».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *