Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: У бюджеті 2020-го року видатки на виплату зарплати працівникам бюджетної сфери мають бути передбачені у повному обсязі

На цьому під час онлайн-наради з головами райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та керівниками структурних підрозділів ОДА наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.
Керівник області зазначив, що саме в цей час триває бюджетний процес, під час якого планується використання фінансових ресурсів на наступний рік. Занепокоєння голови ОДА викликає інформація про те, що у декотрих районах видатки на виплату заробітної плати працівникам освітньої сфери закладені не в повному обсязі.

«Плануючи бюджет на 2020 рік, потрібно закласти максимальний фінансовий ресурс на виплату зарплати медикам та освітянам, – наголосив Денис Шмигаль. – Дані видатки слід передбачати першочергово, а вже потім планувати бюджети розвитку».

Під час наради йшлося про розгляд проблемних питань Галицького району, зокрема, виконання районного бюджету, стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, стан проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Окрім того, обговорювалися питання наповнення бюджету Пенсійного фонду України в області та умови реалізації медичної реформи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *