Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: У рамках проекту «Схід і Захід разом» Прикарпаття та Донеччина розпочинають реалізацію ряду спільних ініціатив

Більше двох років на своїх теренах Львівщина спільно з Луганщиною реалізовує програму «Змінимо країну разом». Цьогоріч до міжрегіональної співпраці долучаються й Івано-Франківщина та Донеччина, які спільно із іншими областями втілюватимуть проекти в освітній, культурній та інформаційній сферах.
Наміри до плідної співпраці у рамках даної програми сьогодні засвідчив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль підписанням Меморандуму про співробітництво між Міністерством освіти і науки України, Івано-Франківською, Львівською, Луганською та Донецькою областями, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і ТОВ «ДТЕК», яке відбулося у селі Плав’є Сколівського району Львівської області.

«Такі проекти, як «Схід і Захід разом», «Єдина країна» – це ті механізми, які єднають нашу державу у сферах культури, освіти та інформаційного простору, – зазначив Денис Шмигаль під час презентації програми «Змінимо країну разом». – Переконаний, що завдяки проведенню спільних заходів, які передбачають обміни досвідом у різних сферах, налагодження комунікації між школярами, молоддю, участі у спільних проектах, екскурсійних мандрівках та відвідини східних та західних областей допоможуть знайти точки дотику задля єднання країни».

Додамо, що метою Меморандуму є налагодження співпраці, спрямованої на подолання стереотипів та формування загальноукраїнської солідарності між регіонами для досягнення єдності та розвитку держави.

У рамках програми реалізовуватимуться обопільні проекти в освітній галузі, зокрема, обмін педагогічними працівниками, інтеграційні заходи для школярів з метою формування дружніх відносин та підвищення рівня довіри між молоддю чотирьох регіонів. Окрім того, втілюватимуться двосторонні заходи в культурній галузі, які мають на меті презентувати культурні традиції різних регіонів, та проектів щодо розвитку медіа простору.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *