Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль взяв участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, його заступники, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків взяли участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука
Йшлося про реалізацію положень постанови КМУ від 24 грудня 2019 року № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», яка дозволяє теплопостачальникам перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно із уже закладеною у тарифі.

Олексій Гончарук повідомив, що Уряд ухвалив рішення, яке дозволяє перерахувати тариф та зменшити суму в платіжці за тепло до 30 відсотків і закликав всіх представників влади на місцях активно долучатися до цього процесу. «Зниження ціни на опалення буде відчутним для кожної української родини», – підкреслив очільник Кабінету міністрів.

Також на нараді розглянули питання щодо стану готовності закладів вторинної і третинної медичної допомоги до запровадження у 2020 році системи фінансування за програмою медичних гарантій.

Прем’єр-міністр наголосив, що з 1 квітня 2020 року відбудеться зміна моделі фінансування. Особливу увагу необхідно звернути на стан комп’ютеризації та інформатизації медзакладів. «Критично важливо, щоб до 1 лютого наступного року всі були готові до роботи в нових умовах»,- наголосив Олексій Гончарук.

У зв’язку з цим Денис Шмигаль доручив відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації прорахувати та закласти кошти, в першу чергу на придбання комп’ютерної техніки для реформованих медзакладів.

Особливу увагу під час селекторної наради було звернуто на заходи з протидії незаконному обігу і роздрібній торгівлі пальним та закриття незаконних АЗС.

«В Україні існує проблема нелегальних автозаправних станцій. Нещодавно дав доручення Державній фіскальній службі разом із правоохоронними та іншими органами контролю до 9 січня 2020 року вирішити цю проблему. Станом на сьогодні вже закрили 46 таких АЗС. І робота в цьому напрямку активно триває. Всі АЗС будуть працювати з ліцензіями або не будуть працювати взагалі», — сказав Олексій Гончарук. Він доручив головам облдержадміністрацій створити міжвідомчі робочі групи, які в найкоротші терміни проведуть відповідну роботу щодо приведення ринку пального в законне поле.

По завершенню селекторної наради Денис Шмигаль доручив створити обласну робочу групу, яку очолить заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик.

«Обласній державній адміністрації необхідно скоординувати дії правоохоронних органів, ДФС, Податковій міліції, ДСНС, управлінь праці, екології, представників міської ради для належної організації роботи з виконання доручення Прем’єр-міністра України та вже 2 січня провести засідання робочої групи», – наголосив очільник області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *