Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Завершення будівництва лікарських амбулаторій в найкоротші терміни для нас є одним із пріоритетних завдань щодо розвитку медичної галузі

Виконання завдань з реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам обговорили під час сьогоднішньої апаратної наради в облдержадміністрації. Зокрема йшлося про спорудження нових амбулаторій.
Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль доручив керівникам районів приділити цьому особливу увагу, адже наразі по окремих об’єктах ще не вирішене питання співфінансування із місцевих бюджетів. За словами посадовця якісне надання медичних послуг і доступність їх для сільського населення – пріоритет в роботі.

«Завершення будівництва лікарських амбулаторій в найкоротші терміни для нас є одним із пріоритетних завдань щодо розвитку медичної галузі. Кошти з державного бюджету є, по окремих об’єктах ще очікуємо співфінансування з місцевих бюджетів, щоб завершити цей процес», – сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що в перелік проектів та заходів, що фінансуються з 2018 року за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, увійшли 28 о`бєктів. За показниками управління капітального будівництва департаменту будівництва та житлово-комунального господарства ОДА на сьогоднішній день є 9 амбулаторій з високим ступенем готовності , 13 із низьким ступенем готовності, 4 амбулаторії потребують нагального забезпечення співфінансування із місцевих бюджетів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *