Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль зустрівся з представниками організацій учасників АТО/ООС та волонтерами

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з представниками організацій учасників АТО/ООС та волонтерами області за участю заступників і керівників профільних структурних підрозділів ОДА та обласних служб. Під час зустрічі розглянуто чимало важливих питань щодо підтримки учасників АТО/ООС.
Йшлося про першочергові завдання, які потрібно взяти на особистий контроль очільника Прикарпаття. Питання стосувалися санаторно-курортного лікування і психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

У ході дискусії від представників громадських організацій поступили ряд пропозицій щодо функціонування реабілітаційних центрів на території області, роботи медичних закладів, налагодження комунікації з органами влади, патріотичного виховання школярів та забезпечення їх необхідними матеріалами, фінансування спортивної та психоневрологічної адаптації учасників АТО/ООС та ін.

За словами Дениса Шмигаля, робота з представниками спілок у такому форматі дозволяє виявити наболілі проблеми, напрацювати алгоритм їх вирішення, що зрештою дасть результат. Домовилися зустрічатися не менше, ніж один раз на місяць.

«Обов’язок всіх гілок влади – і виконавчої, і представницької – із вдячністю до захисників України налагодити діалог з людьми, які сьогодні у першу чергу потребують розуміння і поваги, тих, хто брав і бере участь у бойових діях на Сході України, родин заги

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *