Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Державний архів області та обласний музей визвольної боротьби ім. С. Бандери підписали Меморандум про співпрацю

Днями відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Державним архівом Івано-Франківської області та Івано-Франківським обласним музеєм визвольної боротьби ім. С. Бандери.

Меморандум про співпрацю і партнерство передбачає реалізацію та впровадження спільних проєктів, направлених на популяризацію і вивчення подій національно-визвольної боротьби від початку ХХ ст. – до сер. ХХ. ст. в Україні; ознайомлення громадськості щодо життя та діяльності видатних діячів вказаної доби; виявлення та оцифрування архівних документів, які зберігаються в ДАІФО та Музеї і можуть бути використані як ілюстративний матеріал в рамках спільних виставкових проєктів та інших інформаційно-іміджевих заходах, а також з метою поповнення архівних зібрань обох сторін; організація та проведення спільних виставок, круглих столів, семінарів, конференцій та інших заходів у форматах офлайн/онлайн; створення тематичних електронних ресурсів з використанням документів та матеріалів, виявлених сторонами в рамках реалізації цього меморандуму та інше.

Після вітальних слів меморандум підписали в. о. директора державного архіву Андрій Сміжак та музею Ярослав Коретчук.

Присутні обговорили першочерговий план дій щодо спільних заходів та тематичного виявлення документів з архівних фондів про життя та діяльність вояків УСС та УГА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *