Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Державний прапор – це наш історичний дух, незламність і пам’ять про героїчне минуле України

Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і наша незламність, це – вічно жива пам’ять і гордість нашого народу.
Багато років він кликав нас на боротьбу за свободу і честь нації, а сьогодні – закликає до будівництва успішної України, творення загальнодержавних і суспільних звершень, досягнення високих стандартів розвитку, єдності і порозуміння усього українського народу.
23 серпня, вже традиційно від будинку «Просвіти» до майдану Т. Шевченка вирушила багаточисельна колона. Жовто-блакитний стяг урочисто пронесли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, народний депутат України Зіновій Андрійович, голова районної ради Іван Гурмак, в.о. міського голови Тарас Пекарський, учасники АТО, трудові колективи установ, підприємств та організацій району, молодь, депутати, громадськість міста.
Розпочали захід під звуки державного гімну України, почесна варта віськово-спортивного ліцею урочисто підняла Державний Прапор.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави, та мирних мешканців, які стали жертвами терористів.
В рамках заходу відбулося нагородження відзнакою Надвірнянської районної ради «За заслуги перед Надвірнянщиною» вояки ОУН (кер.Галина Чуревич)-УПА та спільними грамотами районної державної адміністрації, районної і міської рад ветерани війни.
Пісенні дарунки для глядачів подарували народний аматорський драматичний колектив «Веретено» (кер.Галина Чуревич) та соліст районного будинку культури Віктор Чудновський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *