Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Держкомтелерадіо рекомендує ЗМІ використати інформаційні матеріали, підготовлені істориками до дня вшанування жертв Голодомору

26 листопада Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932–1933 років.

26 листопада Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932–1933 років.

Український інститут національної пам’яті розробив інформаційні матеріали до вшанування пам'яті жертв Голодомору, які розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «До уваги вітчизняних ЗМІ».

 Загальним гаслом днів вшанування жертв Голодомору в Україні є  «Голодомор не зламав».   24 листопада Інститут представляє новий проект «Незламні».  Герої проекту – це люди, які змогли реалізувати себе, попри травму пережитого у 1932-1933 роках. «Голодомор не зламав» — ані цих людей, ані наш народ.

УІНП пропонує розмістити в ефірі або поширювати в соціальних мережах відеоролики «Запали свічку пам’яті» та «Голодомор не зламав», переглянути які можна за посиланням. Завантажити у телевізійній якості – тут.

У додатку до інформаційних матеріалів – список художніх і документальних фільмів про Голодомор, корисні Інтернет-ресурси і публікації, а також перелік фахівців, що спеціалізуються на тематиці Голодомору. Матеріали для завантаження доступні за посиланням. Програма заходів Українського інституту національної пам’яті до 83-х роковин Голодомору за лінком.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *