Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Держкомтелерадіо сприяє висвітленню заходів до 25-ї річниці Незалежності

Держкомтелерадіо організовує роботу щодо підготовки та висвітлення відзначення 25-ї річниці Незалежності України.

Держкомтелерадіо організовує роботу щодо підготовки та висвітлення відзначення 25-ї річниці Незалежності України.

НТКУ та її філіями сплановано сітку мовлення на серпень, у якій передбачено  показ програм і передач, присвячених цій події. Зокрема, заплановано трансляцію урочистостей 23 та 24 серпня у місті Києві за участю керівництва держави, представників громадськості, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій. Також ТРК будуть висвітлювати інші просвітницькі, культурно-мистецькі, спортивні заходи, присвячені історії здобуття Україною незалежності, захисникам Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, спрямовані на формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції.

В ефір вийдуть документальні і художні фільми,тематичні теле- та радіопередачі, присвячені історії українського державотворення. Зокрема, глядачі побачать документальний  фільм «Левко Лук'яненко. Покликаний бути символом», який розповідає про боротьбу за Українську незалежну державу наприкінці 20-го сторіччя. Право на трансляцію цієї стрічки НТКУ та її обласним філіям  надав особисто Левко Лук’яненко.

Також ТРК готують міжпрограмні заставки та ролики, привітання відомих особистостей. Зокрема, зараз записується цикл міжпрограмних роликів «Обличчя української історії».

Крім того, Держкомтелерадіо рекомендував ЗМІ використовувати в ефірі фільми започаткованого ним проекту «Розкажи про героя», мета якого – збирати на одній інтернет-платформі аудіовізуальні твори про події на сході України, протистояння українського народу загарбницькій політиці Росії, подвиги, бойовий шлях Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, волонтерів, лікарів та інших учасників визвольної війни українського народу.  На даний час на інтернет-платформі у відкритому доступі та з правом подальшого поширення у ЗМІ розміщено майже 200 унікальних аудіовізуальних творів – фільмів, теле- та радіопрограм, роликів, які надали телерадіоорганізації усіх форм власності.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *