Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Діалог науковців і практиків

5 червня на базі ІФОІППО відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання світової літератури в школі», на яку запрошена Л.Ф. Мірошниченко, доктор педагогічних наук, професор кафедри методики викладання світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Леся Федорівна прочитала цікаву змістовну лекцію з методики аналізу художнього твору у шкільному курсі літератури в світлі нових Державних стандартів та потреб сучасного світогляду української молоді.

Науковці, методисти, завідувачі лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін ОІППО – Островська Г.О., Барабаш О.Д., Федунь М.Р., Козленко Я.В., Уманців Н.С. та вчителі закладів освіти області аргументовано і змістовно доводили, що викладання літератури сьогодні потребує результативного діалогу між вченими і вчителями, науковцями і практиками, адже в умовах зростаючої техногенності та комп’ютеризації, занурення молоді у віртуальний світ освіта відстає від потреб суспільства. Ось чому література сьогодні, як ніколи, виконує просвітницьку місію, дає додаткові можливості для реалізації завдань навчання і виховання національних і загальнолюдських якостей школярів.

В обговоренні важливих питань викладання методики літератури взяла участь вчитель світової літератури Надвірнянської ЗОШ I-III ст. №3 Іроденко Лариса Марківна, яка презентувала власний досвід з питання формування читацької компетентності учнів засобами інтерактивного навчання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *