Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої країни!

 

В с. Пнів Надвірнянського району відкрили спортивний майданчик з міні – футболу. Участь в урочистостях взяли: голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, народний депутат України Зіновій Андрійович, депутат обласної ради Руслан Осташук, новообраний голова Пасічнянської ОТГ Андрій Гунда, сільські голови: с.Пнів Василь Гладиш, с.Пасічна Василь Михайлюк, духовенство, меценати, громадськість села та педагогічний і учнівський колективи Пнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на території якої і функціонуватиме майданчик.
Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для цього села. Адже багато юнаків та дівчат проявили себе у різних видах спорту. Молодь бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасні спортивний майданчик з міні – футболу зі штучним покриттям дозволять їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Духовенство села освятило спортивну споруду.
Володимир Пасько подякував громаді с. Пнів, активним людям, меценатам, які доклали для цього максимум зусиль.
“Бажаю Вам приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемогу у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої країни”.
Цього ж дня відбулася товариська футбольна зустріч між командою ветеранів Пнівського футболу та символічною збірною Надвірнянського району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *