Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Діти зі Сходу

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 

Діти зі Сходу були на Надвірнянщині до 11 січня: святкували Різдво, відпочивали, знайомилися з притаманними нашому регіону традиціями та брали участь в культурно-мистецьких заходах. Загалом програма перебування дітей була дуже  насичена. Діти  відвідали Музей історії Надвірнянщини, етнографічний музей в с. Фитьків, Музей нафтопромислів Галичини в с. Пнів, Музей писанкового розпису в м. Коломия, Музей Небесної Сотні в м. Івано-Франківськ, відвідали Ратушу та «Бастіон» в м. Івано-Франківськ, фестиваль «Файне Різдво» в м. Надвірна, екскурсії містом  (зона відпочинку ім. Н.Яремчука, парк ім. І.Франка), екскурсії в м. Яремче (вольєри, Музей мініатюр, водоспад Пробій,сувенірний ринок).  Взяли участь у майстер-класах з виготовлення новорічних виробів у центрі дитячо-юнацької творчості.
— Це дуже добра ініціатива, оскільки гості ознайомилися з нашими обрядами, звичаями, — прокоментував заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук. Багато традицій українського народу збереглося в нас. Ми готували для них насичену програму,  намагалися показати якнайбільше всього, чим славиться наш край. Адже діти після повернення додому обов’язково розповідатимуть про це батькам, рідним, знайомим. Найголовніше у цій ініціативі  — щоб діти відчули нашу любов, отримали підтримку, збагатилися духовно. Відповідно — розповіли про Захід на Сході. 
 Начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов наголосив, що такі поїздки дітей зі Сходу вкотре підтверджують, що українці – єдиний народ з багатою духовною традицією, який славиться своєю гостинністю, вмінням допомогти, підтримати один одного. Також керівництво вручило на пам'ять дітям подарунки, які вони повезуть додому.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *