Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Для школярів планують відкрити 10 тисяч пришкільних таборів

Влітку 2016 року в Україні планують відкрити 10 тисяч 183 табори при загальноосвітніх та пришкільних навчальних закладах.

Влітку 2016 року в Україні планують відкрити 10 тисяч 183 табори при загальноосвітніх та пришкільних навчальних закладах.

Запланована кількість таборів дозволить забезпечити літній відпочинок для 679,4 тис. дітей. Про це під час засідання уряду розказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Зараз батькам, після того як закінчився навчальний рік, потрібно вирішувати, чим будуть займатися їх діти впродовж дня. Очевидно, великою допомогою у цьому можуть стати пришкільні табори, які займатимуться розвитком дітей впродовж дня, де діти знаходитимуться під педагогічною опікою, зможуть відвідувати культурні заходи, музеї, займатися навчанням”, – заявила Лілія Гриневич .

Вона зазначила, що при пришкільних таборах будуть проводити спеціальні тематичні зміни для вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Наразі планують організувати 5 524 таких зміни.

“Я звертаюсь до керівників обласних державних адміністрацій з проханням розглянути можливість розширення кількості таких груп денного перебування дітей, бо ми отримуємо  від батьків запит на те, щоб діти були під педагогічною увагою”, – попросила міністр освіти та науки України.

Також МОН рекомендувало  органам управління освітою створити спеціальні інформаційні портали, де розміщуватимуть детальну інформацію про те, де можуть оздоровлюватися діти, де вони можуть відпочивати та скільки це буде коштувати.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *