Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Для дітей загиблих учасників АТО/ООС провели екскурсію у Краєзнавчому музеї

У рамках акції «Подаруй серце дитині» для дітей загиблих учасників АТО/ООС в обласному краєзнавчому музеї проведено цікаву ознайомчу екскурсію. Цей захід відбувався з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, за підтримки обласної державної адміністрації.
Під час екскурсії діти побували в обласному краєзнавчому музеї, який є визначним науковим, культурно-освітнім закладом Прикарпаття, зокрема, у відділах природи, історії, народного мистецтва та археології.

Начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець наголосив, що кожна дитяча посмішка надихає нас підтримувати та допомагати сім’ям учасників АТО/ООС, а особливо дітям загиблих героїв. Благодійники Прикарпаття об’єднали зусилля заради добра, милосердя та підтримки дітей.

Дітей ознайомили із колекцією археологічних пам’яток доби Київської Русі, надзвичайно цікавими знахідками розкопок Княжого Галича, багатими колекціями стародруків, речей народного побуту, одягу, виробів декоративно-ужиткового мистецтва та багатьма іншими цікавими експозиціями музею у Ратуші.

Також для дітей загиблих учасників АТО/ООС був організований святковий обід. Їм вручили подарунки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *