Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Для першокласників Надвірнянської ЗОШ №1 закупили нові меблі

У рамках реалізації реформи «Нова українська школа» та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік за кошти районного бюджету на 2,8 млн. грн. закуплено 31 комплект меблів, а це 757 учнівських місць для 1-их класів Надвірнянського району.
Переможець тендерних процедур ТОВ “Науково – виробниче підприємство “ПРОМІНЬ” врахувало при виготовленні шкільних меблів конструктивні пропозиції освітян і якісно покращили дизайн меблів.
Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними, яскравого кольору та сучасно оформлені. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні матимуть можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи.
«Для нас важливо не просто виконати всі умови реформи і закупити все необхідне, а дійсно створити такий освітній простір, що забезпечить успіх запланованих перетворень», – зазначив перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *