Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Для учнів Парищенського ліцею передано сертифікат на придбання п’яти комп’ютерів

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук з робочим візитом відвідала ліцей у селі Парище. Очільниця привезла сертифікат на придбання комп’ютерної техніки, оскільки цей навчальний заклад один з перших в районі де 100 % вакцинувався від коронавірусної хвороби педагогічний колектив.
Голова Івано-Франківської ОДА пройшлася по класних кабінетах та поспілкувалася із вчителями. Також очільниця області говорила про поганий стан доріг. За її словами над цим питанням обласна державна адміністрація спільно з головами Надвірнянської РДА та Надвірнянської громади працюють.
Після відвідин ліцею в селі Парище голова ОДА відправилась до Надвірної. По дорозі через село Верхній Майдан Світлана Онищук зупинилася біля церков цього старостинського округу. Милувалася красою нової церкви святих Володимира і Ольги та переймалася проблемами пам’ятки історії та архітектури церкви св. Миколая Чудотворця датованою 1906 року.
За словами настоятеля храму церква в аварійному стані і потребує реставрації.

Ще один об’єкт, який відвідала голова ОДА місцеве підприємство з виготовлення воскових свічок, зокрема побутових, декоративних та ритуальних. Очільниця зазначила про розвиток важливого напрямку – економіки на території області. За її словами саме такі підприємства наповнюють місцеві бюджеті та створюють робочі місця для жителів громад Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *