Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До 25 квітня усі облдержадміністрації повинні подати Мінрегіону плани з підготовки ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, — Едуард Кругляк

Україна успішно завершила опалювальний сезон 2015-16 року. Протягом опалювального періоду теплом були забезпечені усі 86,7 тисяч багатоквартирних житлових будинків, 12,7 тисяч дошкільних закладів, 17,4 тисячі учбових закладів та 6,2 тисяч лікарень в країні.

Україна успішно завершила опалювальний сезон 2015-16 року. Протягом опалювального періоду теплом були забезпечені усі 86,7 тисяч багатоквартирних житлових будинків, 12,7 тисяч дошкільних закладів, 17,4 тисячі учбових закладів та 6,2 тисяч лікарень в країні.

Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк під час селекторної наради з питань результатів проходження опалювального сезону 2015-16 року, визначення завдань з підготовки до опалювального сезону 2016-17 року, стану розрахунків за природний газ, теплову енергію та фінансування пільг і житлових субсидій.

«На даний час опалювальний сезон в державі завершений. 01 квітня 2016 року Мінрегіоном було направлено на ОДА лист про закінчення опалювального сезону 2015-16 року при умові перевищення середньої добової температури зовнішнього повітря +80С протягом трьох діб. Першими закінчили опалювальний сезон Донецька, Житомирська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька області», — сказав він.

Заступник Міністра повідомив, що станом на 8.00 13 квітня з метою підтримання санітарного режиму тривало опалення об’єктів соціальної сфери у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській областях та місті Києві.

«Хочу подякувати усім, завдяки кому ми успішно пройшли опалювальний сезон. Наслідки аварійних ситуацій, що виникали на об’єктах житлово-комунального господарства, ліквідовувались оперативно в робочому порядку. Не було допущено позаштатних ситуацій. Тепер час розпочати підготовку до опалювального сезону 2016-17 року», — зазначив Едуард Кругляк.

З метою підготовки та успішного проходження опалювального сезону 2016-17 року обласні державні адміністрації повинні до 25 квітня подати Мінрегіону планові обсяги з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

«Всі керівники ОДА мають забезпечити надання зазначених планів та взяти під особистий контроль їх виконання у визначені терміни. Крім того, до 1 жовтня усі облдержадміністрації повинні проконтролювати виконання цих планів. Ми не маємо права зволікати і повинні максимально ефективно підготуватися до наступного опалювального періоду», — зауважив заступник Міністра.

Едуард Кругляк також наголосив на необхідності посилення облдержадміністраціями інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення місцеві засоби масової інформації щодо необхідності зменшення споживання природного газу, його заміщення іншими видами палива та енергії, а також ощадливого споживання тепла та гарячої води.

Довідка

У селекторній нараді з питань результатів проходження опалювального сезону 2015-16 року, визначення завдань з підготовки до опалювального сезону 2016-17 року, стану розрахунків за природний газ, теплову енергію та фінансування пільг і житлових субсидій, яка відбулася 14 квітня, взяли участь представники Мінрегіону, Мінсоцполітики, Держенергоефективності та НАК «Нафтогаз України».

Окрім питань, пов’язаних із завершенням опалювального періоду 2015-16 року та підготовки до наступного сезону, під час наради обговорили стан розрахунків за природний газ, теплову енергію, питання розрахунку підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ, фінансування пільг і житлових субсидій тощо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *