Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До бюджетів усіх рівнів на Надвірнянщині зібрано майже 330 мільйонів гривень податкових платежів

Внесок надвірнянських платників податків до держбюджету та місцевих скарбниць за підсумками 5 місяців 2017 року – 329,8 мільйона гривень податкових платежів. До показників минулого року зафіксовано плюс 142,5 мільйона гривень додаткових надходжень.

«Від початку року з району до держбюджету перераховано в двічі більше податків ніж за аналогічний період торік, а до місцевих бюджетів надходження зросли майже на третину»,- відзначала заступник начальника Оксана Пліщук.

За звітний період до державного бюджету – загалом, зібрано 244,3 мільйонів гривень. Як свідчить аналітика, найбільший ріст платежів до держбюджету відбувся за рахунок сплати плати за користування надрами -194,6 мільйона гривень, на 95,5 мільйонів гривень перевищує надходження минулого року. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 19,7 мільйони гривень, або на 6,1 мільйона гривень більше, ніж торік. Третім за величиною наповнення бюджету став податок на додану вартість -16,1 мільйонів гривень, ріст до минулого року 7,6 мільйонів гривень.

Надходження військового податку перевищили 6,0 мільйонів гривень, або додатково до 2016 року 1,6 мільйони гривень.

За п’ять місяців цього року місцеві бюджети отримали  понад 85,0 мільйонів гривень податкових платежів, надходження зросли в порівнянні з січнем – травнем минулого року на 20,8 мільйонів гривень.

Так, з доходів платників надвірнянщини до місцевого бюджету сплачено 59,1 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 18,3 мільйонів гривень перевищує минулорічні надходження. Землекористувачі та землевласники заплатили 10 мільйонів гривень, що на 3,1 мільйонів гривень більше січня-травня 2016 року. «Спрощенці» та сільгоспвиробники збагатили місцеві бюджети на 8 мільйонів гривень, що 3,3 мільйонів гривень більше минулорічного. За роздрібний продаж тютюном та алкоголем надійшло 3,2 мільйони гривень акцизного податку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *