Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До Дня автомобіліста та дорожника

Головне управління статистики в області інформує. Автомобільним транспортом області виконується 55%усіх вантажних та понад 75% пасажирських перевезень. За 9 місяців поточного року автотранспортом на комерційній основі (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами–підприємцями) замовникам доставлено 4,7млн.т вантажів, що склало 93,1% від обсягів вантажоперевезень за аналогічний період минулого року. Вантажооборот зріс на 18% і склав понад мільярд тонно-кілометрів. За січень–вересень поточного року пасажирським автотранспортом (з урахуванням автоперевезень транспортом фізичних осіб–підприємців) скористались майже 45 млн. пасажирів, пасажирооборот склав 714,2 млн. пас.км, що становить відповідно 74,3% та 90,6% обсягу січня–вересня 2015 року.
Довжина автомобільних доріг області на кінець 2015 року становила 4,1 тис.км, усі – з твердим покриттям. За щільністю автомобільних доріг наша область посідає12 місце серед регіонів держави. На 1000 квадратних кілометрів території припадає 296 км автодоріг з твердим покриттям, в цілому по Україні – 283 км. Найбільш наближеними до європейських стандартів є автомобільні дороги загальнодержавного значення IтаIIкатегорії, частка яких становить 11,2% від загальної протяжності доріг в області (в Україні – 9,3%).За даними Служби автомобільних доріг в області, протягом9 місяців поточного року у будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування із державного та місцевого бюджету було направлено коштів на суму 524,8млн.грн, з них    4,3 млн.грн  з місцевого та 520,5 млн.грн– з державного бюджетів.
         Довідково:День автомобіліста і дорожниказ 1993 року  в Україні  відзначається щорічно в останню неділю жовтня.
Щиро вітаємо працівників сфери транспорту зі святом! Бажаємо щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих та автомобільних дорогах!
 
Начальник                                                                                     О.В.Бліннікова
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *