Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До Дня енергетика

Головне управління статистики інформує.У нашій області потреби в електроенергії задовольняють 1теплова, 2 сонячні та 3 гідроелектростанції загального користування. Найбільшим виробником електроенергії в області виступаєвідокремлений підрозділ «Бурштинська теплова електростанція» ПАТ «ДТЕК «Західенерго».На ринку постачання та розподілення електро- та теплоенергії працюють ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ТОВ «Карпатенерго­транс», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія».

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря у жовтні 2016р. було зайнято майже 10 тис. працівників або 5% загальнообласної кількості штатних працівників. Середньомісячна зарплата за цим видом діяльності у січні–жовтні 2016р. становила 6251 грн, що у 1,5 раза вище середньої в області.
Загальна потужність електростанцій області становить 2,6 млн.кВт, щорічно ними генерується понад 5–6% загальнодержавного обсягу електроенергії та 11–15% її виробництва тепловими станціями.
За 2015р. обсяг реалізованої продукції підприємствами енергетичної галузі склав 10 млрд.грн або понад 29% обороту від промислової діяльності підприємств області. Електроенергії вироблено 10 млрд.кВт.год, що на 2,2% менше попереднього року, теплоенергії вироблено і відпущено 1 млн. Гкал (на 6,3% менше); за 11 місяців 2016р. – 7,9млрд.кВт.год та 0,7млн. Гкал відповідно.
У розвиток підприємств енергетичного комплексу у 2015р. було інвестовано 250,3 млн.грн, протягом січня–вересня п.р. – 206,1 млн.грн. Частка підприємств тепло- та електроенергетики в загальному обсязі інвестицій у промисловість області за 9 місяців 2016р. склала 13,5% (за відповідний період торік – 27,6%).
У день професійного свята вітаємо усіх, хто має відношення до створення та обслуговування енергетичної системи, бажаємо невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків для забезпечення енергонезалежності нашої держави!
 
Довідково: Згідно з указом Президента України від 12 листопада 1993 року День енергетика щорічно відзначається 22 грудня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *